Aktuality a novinky Tatraski news and special offers

Nech sa páči. Výsledky Detských jarných pretekov. Výhercom ešte raz gratulujeme a foto z pretekov už čoskoro.

Marek Vismek - ďalší supertalent tejto sezóny. Toto ocenenie dostal od inštruktora Patrika Gajdára, s ktorým lyžoval celý týždeň. Veľký pokrok v lyžovaní spravil aj jeho mladší brat Sebastian. Obom gratulujeme a prajeme veľa lyžiarskych zážitkov.

Dnešné slnečné ránko na tréningu inštruktorov.

Príďte sa pozrieť na spoluprácu našej lyžiarskej školy spoločne s konkurenčnými školami zo Štrbského Plesa v podaní Night Ski Show, následne máte možnosť využiť večernú lyžovačku na svahu Interski s možnosťou stravovania v reštaurácií Slalom. Tešíme sa na Vás.

Obľúbené preteky organizované našou školou pre všetky deti už na záver jarných prázdnin Západoslovenského kraja.

Takúto tortu dostal dnes náš tím od stáleho klienta Kerima, ktorého sme učili lyžovať a snowboardovať od malička a dnes oslavuje už 12te narodeniny. VŠETKO NAJLEPŠIE PRAJEME Kerim Elezi. Ďakujeme. 🎆

Aj keď táto zima je v znamení hmiel a oblačnosti a počet slnečných dní môžme hádam spočítať na jednej ruke, vysoko na tatranských štítoch je častokrát slnečno, pokiaľ údolia sú zahalené do hmiel. A takto to tam vyzerá...

Náš inštruktor Patrik našiel ďalšieho talenta v lyžovaní Jaromíra Pečonku, ktorý si vyslúžil ocenenie Supertalent sezóny 2018. Gratulujeme a gratulujeme aj jeho šikovnému bratovi Radovanovi, ktorý je takisto na ceste k super lyžiarovi. Tešíme sa na nich budúcu sezónu.

Počasie sa umúdrilo, tak neváhajte a príďte nás navštíviť

Trenujeme, učíme, chillujeme...to bol náš január. Už teraz sa tešíme na február :)

Našli sme supertalent sezóny

Prvá lyžiarka Kiara dostala túto sezónu ocenenie od inštruktora Jogyho supertalent sezóny. Gratulujeme a želáme veľa lyžiarskych zážitkov!

Želáme úspešný rok 2018 z TATRASki Štrbské Pleso

Zimná sezóna sa nám prehúpla do nového roku 2018, v ktorom vám želáme veľa odlyžovaných kilometrov s úsmevom na tvári, dokonalú techniku a hlavne maximálny pôžitok na svahoch Štrbského Plesa!

Pracovné ponuky a príležitosti

Máš rád sneh, hory a zábavu? Tak práve pre Teba môže byť nasledovná ponuka zaujímavá. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Vyberte si inštruktora/ku online podľa Vašich sympatií

Vyberte si inštruktora/ku online podľa Vašich sympatií

Zľava 10% ubytovaní klienti

Pokiaľ ste ako hostia ubytovaní v jednom z partnerských hotelov/penziónov, dostanete od nás 10% zľavu, na ktorýkoľvek balík si vyberiete.

Zľava 10% ONLINE rezervácia

Pokiaľ si rezervujete lekciu s inštruktorom vopred ONLINE, dostanete od nás 10% zľavu, na ktorýkoľvek balík alebo typ výuky si vyberiete.

4 dňový lyžiarsky a snowboardový kurz pre deti a študentov

4 dňový lyžiarsky a snowboardový kurz pre deti a študentov.

Za 4 dni naučíme Vaše dieťa lyžovať, alebo snowboardovať

Za 4 dni naučíme Vaše dieťa lyžovať, alebo snowboardovať na Štrbskom Plese.

Zimná sezóna 2017/2018 odštartovaná

Zimná sezóna 2017/2018 na Štrbskom Plese odštartovaná!