Aktuality a novinky Tatraski news and special offers

Dnešná veľkonočná lyžovačka na Štrbskom Plese. Dnešným dňom sme zároveň ukončili zimnú lyžiarsku sezónu. Ďakujeme za priazeň a tešíme sa na vás v sezóne 2019/2020

Tento víkend sa v Jasnej konali Medzinárodné majstrovstvá lyžiarskych škôl. Pár fotečiek z nášho víkendu. Celkové umiestnenie pre Tatraski je štvrté miesto, Tatraskidemo tím - 3 miesto, a dve zlate, jedna strieborná a dve bronzové medaile v ďalších disciplínach. Českej lyžiarskej škole Skolmax gratulujeme k titulu Majstra lyžiarskych škôl.

Dobré ránko zo Štrbského Plesa. Podmienky stále výborné.

Stále vynikajúce podmienky na lyžovanie najmä zrána.

Takúto fotku nám poslal Peťko Blaško so svojim inštruktorom Kiwim. Dúfame, že ste si lyžovačku počas jarných prázdnin užili aj vy.

Výsledky piatkových prázdninových pretekov. Všetkým výhercom srdečne gratulujeme. Dúfame, že ste si deň dokonale užili a odniesli od nás krásny športový zážitok. Fotky z pretekov už čoskoro. Tešíme sa na vás budúci rok.

Krásny večerný výlet inštruktorov Tatraski na Popradské pleso. Fotené priamo v strede jazera s pohľadom do Zlomísk inštruktorom Martinom Pavlíkom.

Už tento piatok. Obľúbené preteky pre všetky deti do 12 rokov na Štrbskom Plese organizované inštruktormi Tatraski. Všetkých srdečne pozývame.

Krásnu slnečnú lyžovačku si na Štrbskom Plese v sprievode našich inštruktorov užili deti z východného Slovenska, ale aj Čiech, Poľska, Lotyšska, ale najmä z Veľkej Británie. My sa už teraz tešíme na všetky deti zo západného Slovenska.

Našli sme supertalent sezóny

Prvá lyžiarka Kiara dostala túto sezónu ocenenie od inštruktora Jogyho supertalent sezóny. Gratulujeme a želáme veľa lyžiarskych zážitkov!

Želáme úspešný rok 2018 z TATRASki Štrbské Pleso

Zimná sezóna sa nám prehúpla do nového roku 2018, v ktorom vám želáme veľa odlyžovaných kilometrov s úsmevom na tvári, dokonalú techniku a hlavne maximálny pôžitok na svahoch Štrbského Plesa!

Pracovné ponuky a príležitosti

Máš rád sneh, hory a zábavu? Tak práve pre Teba môže byť nasledovná ponuka zaujímavá. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Vyberte si inštruktora/ku online podľa Vašich sympatií

Vyberte si inštruktora/ku online podľa Vašich sympatií

Zľava 10% ubytovaní klienti

Pokiaľ ste ako hostia ubytovaní v jednom z partnerských hotelov/penziónov, dostanete od nás 10% zľavu, na ktorýkoľvek balík si vyberiete.

Zľava 10% ONLINE rezervácia

Pokiaľ si rezervujete lekciu s inštruktorom vopred ONLINE, dostanete od nás 10% zľavu, na ktorýkoľvek balík alebo typ výuky si vyberiete.

4 dňový lyžiarsky a snowboardový kurz pre deti a študentov

4 dňový lyžiarsky a snowboardový kurz pre deti a študentov.

Za 4 dni naučíme Vaše dieťa lyžovať, alebo snowboardovať

Za 4 dni naučíme Vaše dieťa lyžovať, alebo snowboardovať na Štrbskom Plese.

Zimná sezóna 2017/2018 odštartovaná

Zimná sezóna 2017/2018 na Štrbskom Plese odštartovaná!
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácii o cookies.
Súhlasím
x