News and offers Tatraski news and special offers

Nech sa páči. Výsledky Detských jarných pretekov. Výhercom ešte raz gratulujeme a foto z pretekov už čoskoro.

Marek Vismek - ďalší supertalent tejto sezóny. Toto ocenenie dostal od inštruktora Patrika Gajdára, s ktorým lyžoval celý týždeň. Veľký pokrok v lyžovaní spravil aj jeho mladší brat Sebastian. Obom gratulujeme a prajeme veľa lyžiarskych zážitkov.

Dnešné slnečné ránko na tréningu inštruktorov.

Príďte sa pozrieť na spoluprácu našej lyžiarskej školy spoločne s konkurenčnými školami zo Štrbského Plesa v podaní Night Ski Show, následne máte možnosť využiť večernú lyžovačku na svahu Interski s možnosťou stravovania v reštaurácií Slalom. Tešíme sa na Vás.

Obľúbené preteky organizované našou školou pre všetky deti už na záver jarných prázdnin Západoslovenského kraja.

Takúto tortu dostal dnes náš tím od stáleho klienta Kerima, ktorého sme učili lyžovať a snowboardovať od malička a dnes oslavuje už 12te narodeniny. VŠETKO NAJLEPŠIE PRAJEME Kerim Elezi. Ďakujeme. 🎆

Aj keď táto zima je v znamení hmiel a oblačnosti a počet slnečných dní môžme hádam spočítať na jednej ruke, vysoko na tatranských štítoch je častokrát slnečno, pokiaľ údolia sú zahalené do hmiel. A takto to tam vyzerá...

Náš inštruktor Patrik našiel ďalšieho talenta v lyžovaní Jaromíra Pečonku, ktorý si vyslúžil ocenenie Supertalent sezóny 2018. Gratulujeme a gratulujeme aj jeho šikovnému bratovi Radovanovi, ktorý je takisto na ceste k super lyžiarovi. Tešíme sa na nich budúcu sezónu.

Počasie sa umúdrilo, tak neváhajte a príďte nás navštíviť

Trenujeme, učíme, chillujeme...to bol náš január. Už teraz sa tešíme na február :)