News and offers Tatraski news and special offers

Takúto fotku nám poslal Peťko Blaško so svojim inštruktorom Kiwim. Dúfame, že ste si lyžovačku počas jarných prázdnin užili aj vy.

Výsledky piatkových prázdninových pretekov. Všetkým výhercom srdečne gratulujeme. Dúfame, že ste si deň dokonale užili a odniesli od nás krásny športový zážitok. Fotky z pretekov už čoskoro. Tešíme sa na vás budúci rok.

Krásny večerný výlet inštruktorov Tatraski na Popradské pleso. Fotené priamo v strede jazera s pohľadom do Zlomísk inštruktorom Martinom Pavlíkom.

Už tento piatok. Obľúbené preteky pre všetky deti do 12 rokov na Štrbskom Plese organizované inštruktormi Tatraski. Všetkých srdečne pozývame.

Krásnu slnečnú lyžovačku si na Štrbskom Plese v sprievode našich inštruktorov užili deti z východného Slovenska, ale aj Čiech, Poľska, Lotyšska, ale najmä z Veľkej Británie. My sa už teraz tešíme na všetky deti zo západného Slovenska.

Dnešný ranný spoločný tréning inštruktorov. Východ slnka, luxusne upravené zjazdovky, krásne počasie k tomu. Tatraski school vs. Parkski school.

Vynikajúce podmienky na lyžovanie a slnečné dni k tomu. Ideálny čas zveriť vaše ratolesti do rúk naším inštruktorom.

Už po 8 krát lyžiarsky výcvik pre deti z MŠ Štrba. Ďalší nádejní lyžiari pod Tatrami.

Takéto krásne počasie dnes čakalo všetkých lyžiarov na Štrbskom Plese. Poloprázdne upravené zjazdovky si dokonale vychutnal aj Alexander z Ukrajiny s inštruktorom Marekom.

We use cookies to give you the best possible experience on our website. By browsing the site, you agree to their use.
More info about cookies.
I agree
x